Wersje językowe
 
Project: Luxury Salon
 
 
 
 
 

Blulou charakteryzuje się najwyższa jakością produktów jak i niepowtarzalnym designem. Zadbaliśmy o każdy szczegół tak, by produkty Blulou stały się Twoimi ulubionymi.
Naszym założeniem jest  współpraca z profesjonalnymi salonami stylizacji paznokci stąd też Project: Luxury Salon. 

Projekt: Luxury Salon to oferta przeznaczona wyłącznie dla salonów kosmetycznych, które zarejestrują się w naszym sklepie internetowym. 

Założenia konta – z uwzględnieniem wszystkim danych (nazwa salonu, adres, NIP) spowoduje, że otrzymasz stały 10% rabat w sklepie internetowym www.blulou.pl 

Dodatkowo zarejestrowane Salony otrzymają bezpłatne zaproszenie na pokazy produktowe.

Project: Luxury Salon nie wymaga spisania umowy oraz deklaracji dotyczącej wysokości zakupów. Jest oparty wyłącznie na profesjonalizmie polegającym na prowadzeniu salonu z zachowaniem najwyższych standardów.
 
 

 

Jak więc przystąpić do Project: Luxury Salon?
Możesz to zrobić na dwa sposoby: 

Krok 1: Załóż konto w naszym sklepie internetowym wypisując dokładnie wszystkie dane.

Krok 2: Wyślij nam na adres: salon@blulou.pl wiadomość informującą o swojej rejestracji i chęci przystąpienia do Project: Luxury Salon

Krok 3: Oczekuj informacji zwrotnej ( w ciągu 24h) iż Twoje zgłoszenie zostało zaakceptowane.

Krok 4: Od chwili otrzymania potwierdzenia ciesz się korzyściami płynącymi z członkostwa w  Project: Luxury Salon i rób zakupy z 10% rabatem! 

lub:

Zrób zakupy w naszym sklepie w uwagach wpisując: Luxury Salon. Podczas realizacji zamówienia przypiszemy do Twojego konta zniżkę 10%. Już od następnych zakupów będziesz mogła korzystać ze zniżki dla profesjonalistów! 

 

.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium