Wersje językowe
 
POKAZ BluLou - Rzeszów 11.05.2024
POKAZ BluLou - Rzeszów 11.05.2024

 

Spotkajmy się w Rzeszowie! 

Na rynku coraz więcej jest produktów do stylizacji paznokci. Które wybrać? Jak odróżnić te profesjonalne? Czym kierować się przy zakupie? Chociaż Internet pełen jest tutoriali, inspiracji i reklam to nie ma nic bardziej trafnego i wiarygodnego niż  kontakt bezpośredni. 

Wychodząc na przeciw potrzebom stylistek paznokci, aby rozwiać wątpliwości, aby zainspirować i zmotywować chcemy się z Wami spotykać, zaprezentować produkty podczas pracy i pogłębić wiedzę. Stąd też pomysł na pokaz produktowy podczas którego nie tylko będziecie mogły na żywo zobaczyć i przetestować produkty, ale też skorzystać z rad i tipów stylistek, nail art designerek i instruktorek. 

11 maja 2024 w sobotę o godz. 16:00 w Hotelu Rzeszów odbędzie się wydarzenie na którym zadbamy o wszystko! Zademonstrujemy nasze produkty nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. Odpowiemy na nurtujące Cię pytania, rozwiejemy wątpliwości i udowodnimy, że praca na produktach BluLou to przyjemność! 

Prelekcje przygotowują dla Was:

Ewelina Kaczkowska – na pokazie zaprezentuje Wam jak pracować z tipsami przy użyciu kultowych żeli Build Nails Fast i obali mity dotyczące tej metody przedłużania paznokci.
Claudia Mastek – stworzy dla Was stylizację z dual formami przy użyciu różnych produktów - żele, poly gele- i sprawi, że ta metoda stanie się także Waszą ulubioną.
Gabi Śliwa- będzie tip na banalnie proste ombre, będą niezłe kwiatki i… reszta niech zostanie niespodzianką. 

Event to doskonałe miejsce by nawiązać kontakty, by wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi aktualnych trendów w branży beauty.

W cenie biletu zagwarantujemy Ci:

  • Udział w 3 wystąpieniach szkoleniowych
  • certyfikat uczestnictwa
  • 20% zniżkę na zakupy, które będziesz mogła zrobić na miejscu
  • słodką przerwę kawową
  • gift box- czyli darmową niespodziankę produktową. 

Spotkajmy się w Rzeszowie! → KUP BILET

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium