Wersje językowe
 
Dual Form - wiedza w pigułce
Dual Form - wiedza w pigułce

 

Przedłużanie paznokci przy użyciu górnych form zawładnęło światem stylizacji. Sposób ten jest nie tylko stosunkowo łatwy ale też szybki i efektowny dający sporo możliwości.

Dual Form – co to?

Dual formy możemy wykorzystać do pracy z akrylożelem jak i żelem. Zrobimy w nich zarówno tradycyjne przedłużenie, ale prócz tego pięknego frencza konstrukcyjnego a także fantasty nails! Plastikowe formy są wielorazowe stąd zakup opakowania jest swego rodzaju inwestycją. Foremki występują w różnych wielkościach i kształtach. Taka różnorodność sprawia, że stylistka sprawnie dobierze odpowiednia szerokość do płytki klientki a także będzie już mogła uzyskać upragniony kształt. Polecamy zestaw MAXI BOX zawierający aż 288 elementów!

Jakich produktów użyć?

Do pracy na dual formach sprawdzą się nieco gęstsze produkty, które spokojnie, nieśpiesznie ułożymy w foremce a następnie będziemy mogli przenieść na dłoń.  Świętnie sprawdzą się więc akrylożele czy gęstsze żele. W BluLou znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Aby paznokcie były nietuzinkowe i nie wymagały dodatkowych zdobień wybierz żele z linii NO HEAT, które występują w przepięknej gamie kolorystycznej zarówno z drobinkami jak i bez. Natomiast jeśli chcesz uzyskać naturalny coverowy kolor, a szukasz czegoś naprawdę gęstego zwróć uwagę na żele z linii Dual Form, który konsystencja przypomina plastelinę co umożliwia pracę naprawdę w dowolnym tempie.

Jak pracować na dual form?

Po przygotowaniu płytki i nałożeniu bazy na paznokcie  przechodzimy do nałożenia odpowiedniej ilości żelu do foremek. Tutaj znaczenie ma tez plan na długość stylizacji. Powinniśmy bowiem produkt rozłożyć do odpowiedniej kreseczki zaznaczonej na foremce. W kolejnym kroku przenosimy dual form na paznokcia i lekko dociskamy. Następnie utwardzamy. Ściągamy formę i stylizacja jest gotowa do opracowania. W tym kroku należy już opiłować paznokcie i nałożyć kolor czy zdobienie lub po prostu zwieńczyć topem. Gotowe!

French konstrukcyjny czy to trudne?

Maxi Box Dual Form zawiera też silikonowe wkładki, które umożliwiają bezproblemowe i precyzyjne stworzenie linii uśmiechu frencha konstrukcyjnego.  Dzięki silikonowym foremkom frencz konstrukcyjny będzie dużo prostszy i szybszy w wykonaniu, a odpowiednie czyszczenie i bezpiecznie przechowanie sprawi, że długo będziesz mogła cieszyć się ich właściwościami gdyż tak jak formy dual są wielorazowe. Jeśli chcesz zobaczyć jak stworzyć taką stylizację koniecznie obejrzyj nasz tutorial, który krok po kroku pokaże Ci jakie to proste! Praca na Dual Form jest idealnym rozwiązaniem dla stylistek o różnym stopniu zaawansowania.

 

 

[product id="2758, 2366, 2367, 2368, 2369" slider="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium