Wersje językowe
 
Ombre zawsze na czasie!
Ombre zawsze na czasie!

 

Cieniowane stylizacje właściwie nigdy nie wychodzą z mody. Stylistki opanowały te metodę aby przejście kolorów było doskonałe. To co pomaga w stworzeniu perfekcyjnego gradientu to przede wszystkim produkt. Gąbeczka z mikroporami lub specjalny pędzelek i najlepiej żel nail art taki który wyróżnia doskonała pigmentacja. Tworzenie cieniowania hybrydami jest możliwe, jednak dedykowane temu żele ułatwią i usprawnią nam pracę.

To co istotne to dobór kolorów. Aby ombre było piękne i zdobiło nasze dłonie warto trzymać się ogólnoprzyjętych zasad. Bezpiecznym rozwiązaniem jest łączenie tych samych kolorów w różnym nasyceniu. Taki gradient oparty wyłącznie na nasileniu koloru będzie efektowny i przyjemny dla oka każdej estetki. Cieniowanie takie nie sprawi większego problemu, a delikatne przejście pomiędzy dwoma kolorami stanowić będzie naturalne rozwiązanie.

Złotą zasadą, której powinniśmy się trzymać jest łączenie ciepłych barw z ciepłymi a zimnych z zimnymi – nigdy krzyżowo. Samo trzymanie się tej reguły pozbawi nas możliwości nieestetycznej wpadki podczas pracy. Nie ma nić gorszego niż paznokcie, które nie spełniają naszych oczekiwań. Noszenie stylizacji przez kolejne dni czy tygodnie byłoby niekomfortowe, a przecież decydując się na stylizację ombre kierujemy się chęci pozostania pięknych paznokci, które przykuwać będą spojrzenia.

Latem hitem są neonowe tricolory. Łączenie trzech mocno wyrazistych kolorów jest wymagające, ale też bardzo efektowne. Jeśli nasza ręka jest już wprawiona w cieniowaniu warto spróbować ciekawego rozwiązania czyli połączenia neonowego żółtego z intensywnym fioletem w którego przejście wpadnie nam czerwień / pomarańcz. Totalna energia i wyrazistość, ale lato i wakacje rządzą się swoimi prawami i szczególnie podczas urlopu wiele z nas ma ochotę na stylizacyjne szaleństwo.

W przypadku ombre nasza kreatywność ma ogromne znaczenie. Kiedyś stylizacje te ograniczały się wyłącznie do pionowego lub poziomego cieniowania. Minione lata pokazały jednak, że ombre można tworzyć na wiele sposobów a w trendach utrzymują się aura nails i frombre.

Bez względu na to czy tworzyłaś już stylizacje ombre czy dopiero masz ochotę spróbować tego rozwiązania polecamy Ci Ombre Color Gel. To produkty o świetnej pigmentacji którymi wyczarujesz idealny gradient na paznokciach. W naszej kolekcji znajdziesz aż 20 pięknych, intensywnych odcieni dających pole do popisu dla wyobraźni! Jedno jest pewne ilość kombinacji kolorystycznych i zdobień jest praktycznie nieograniczona, a jakość tworzenia bardzo przyjemna i satysfakcjonująca.

 

 

[product category_id="274" slider="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium