Wersje językowe
 
Pokaz marki BLULOU
Pokaz marki BLULOU


 

Pierwszą sobotę miesiąca spędziliśmy razem, bo to właśnie 5 listopada miał miejsce pierwszy pokaz marki BluLou. Event miał na celu podkreślenie wyjątkowości BluLou. 

Powstanie nowej marki zawsze budzi bowiem szereg pytań- my natomiast bardzo chcieliśmy udowodnić jak bardzo nasze produkty wyróżniają się wśród innych na polskim rynku. Z ogromną przyjemnością gościliśmy 40 cudownych kobiet – stylistek – które dały się porwać przygotowanym przez nas wystąpieniom.

Podczas spotkania obaliliśmy mity dotyczące tipsów – prezentując stylizacje na nowych, ultra cienkich tipsach. Zaprezentowaliśmy i dokładnie omówiliśmy wszystkie żele budujące udowadniając tym samym, że nasza gama produktów jest tak szeroka, że każda z Was znajdzie odpowiedni produkt dla swoich wymagań. Dane nam było pokazać wszystkie bazy i topy wyjaśniając ich zastosowanie i zalety. Nie obyło się też bez zdobień świątecznych! To co nas cieszy to feedback! Fantastycznie było już w niedzielę po pokazie zobaczyć pierwsze oznaczenia wykonanych przez Was zdobień. Prezentacja produktów, szereg inspiracji, zakupy z rabatem, poczęstunek, prezent oraz certyfikat uczestnictwa to wszystko czekało na wszystkie zgromadzone Panie. Spotkanie trwało 4h choć mamy wrażenie, że czas minął bardzo szybko, bo ani przez moment nikomu nie zniknął z ust uśmiech!

Event BluLou zgodnie z swoim założeniem pokazał uczestniczkom, że nasza marka to zupełna nowość na polskim rynku. Każdy z produktów wyróżnia się innowacyjnością i wyjątkowością przejawiającej się zarówno w jakości jak i designie. Szalenie cieszy nas fakt, że dałyście się przenieść do świata BluLou i  rozkochać się w naszej marce.

Dziękujemy za zaufanie i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie!

Tymczasem zapraszamy, na krótkie wspomnienie z tego wydarzenia:

Event BLULOU - przeżyjmy to raz jeszcze!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium