Wersje językowe
 
Żele budujące jakich nie znacie - No Heat Colors
Żele budujące jakich nie znacie - No Heat Colors


 

Manicure żelowy to trwała i niezawodna metoda stylizacji paznokci. Kiedyś kolory żeli ograniczały się do przeźroczystych i coverów ale to już przeszłość! Żele budujące zaskakują ilością kolorów, dając tym samym cały wachlarz możliwości wykonania wyjątkowej stylizacji. Niestety dotychczasowym mankamentem było uczucie pieczenia podczas polimeryzacji. Każda ze stylistek wie ile razy mierzyła się z odruchowo uciekającą z lampki dłonią klientki. Ta kwestia także została już rozwiązana. Teraz stylizacja żelowa stała się obopólną przyjemnością. Efektowne żelowe paznokcie stworzysz naprawdę szybko! Co jest rozwiązaniem? No Heat Builder Gel!

No Heat Builder Gel to żele budujące, które charakteryzuje idealna konsystencja i piękna gama wariantów kolorystycznych, także takich które wypełnione są drobinkami. Kluczowym jednak jest: No Heat – czyli jak sama nazwa wskazuje: innowacyjna, niepiekąca formuła! Formuła w której uczucie ciepła podczas polimeryzacji (utwardzania) zostało zminimalizowane, a komfort pracy nawet przy bardzo wrażliwych klientkach znacząco się zwiększa. Ten niepiekący w lampie żel ma też wiele innych zalet. Sam czas utwardzania produktu jest także zaskakująco krótki dzięki czemu czas wykonywania całej stylizacji odczuwalnie się skrócił. Produkt daje możliwość pracy - na tipsie, szablonie jak i naturalnych paznokciach. Żel świetnie się zaciska-trzyma tunel, nie rozpręża się, a przy tym lekko i przyjemnie się piłuje. Czy właściwe przybliżyliśmy produkt idealny? Zdecydowanie tak!

Wykonanie stylizacji żelowej –przy użyciu No Heat Builder Gel. daje gwarancję szybkiej, bezproblemowej i co najważniejsze trwałej stylizacji. Wybieraj spośród 20 kolorów i twórz paznokcie zgodnie z najmodniejszymi trendami!

 

 

 

[product category_id="244" slider="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium